• O nas

• Przedszkole

• Nasze przedszkole mieści się przy Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Papowie Biskupim. Działalność w nowym budynku rozpoczęliśmy w 2023 r.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00

Zapewniamy opiekę dzieciom w wieku od 3 do 7 lat.

Sale przedszkolne posiadają nowoczesne umeblowanie, są wyposażone w różnorodne materiały dydaktyczne i specjalnie dobrane zabawki, które wszechstronnie stymulują rozwój dzieci.

Kadra pedagogiczna jest wszechstronnie przygotowana do pracy z małym dzieckiem.

Oprócz zajęć edukacyjnych, będących realizacją podstawy programowej, prowadzimy zajęcia dodatkowe z języka angielskiego oraz zapewniamy profesjonalną opiekę logopedyczną

Przedszkole "Kolorowe Kredki" jest placówką nowoczesną, przyjazną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole.